Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arbes - Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Arbes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arbes - Pa Ty  (Feat. Ag)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/05/2012

2012-05-16T21:15:33+00:00Ref (arbes) : zemer smuj pa ty
ti e dinn qe ty T`duu
ti je gjithcka per mu
ty smuj me T`harruu

rep 1 (ag): m`kujtohet si sot
nshkoll fillore n`eksurzion
dit e bardh per mu e ty
lindi dashuria joon
si n`fillim patemm shoqnni
edhe distanc mess veti
ti m`ke dasht pse se pranojshe
dashnin e majshe n`veti
un ta shpreha qa kom mrena
besom veten sun e nala
diten kur u bonem bashk
ty...krejt ti fala
une t`kom dasht
e ti m`kee dasht
a tkujtohet veni joon
mas shkolle ku rrishim bashk
mu cdo cast po m`kujtohet
po pse gabova se di
falje ka per cdo senn
falje ka edhe n`tradhti
spo di.. a mi hup shpresat
besom per ty jetooj
gjdo senn qe ee booj
veq per ty kto e knooj
un e di qe ti ma fal
per ty ska tjeter djal
1 alban ti e ki nzemer
pse kto dhimt spo din mi nal
pasnna boo gabim e di
sdi pse fooli e shkruj n`fleet
krejt gabime ish kjo jet
po kishe pak m`llef me hjeek

Ref (arbes) : zemer smuj pa ty
ti e dinn qe ty T`duu
ti je gjithcka per mu
ty smuj me T`harruu

rep 2 (arbes): vi t`plot formunn akrepat
une veq veet tu mennuu
i menooi miliona senne
po mas pari fjalen t`duu
o ma e mira n`boot
per ty po shkruj sot
lem ti gjooj fjalt ma t`bukura
qe joon n`ket boot
a thuu.. ti menoon njejt
si qysh menooj une per ty
ti e dinn qe smuuj pa ty
s`muj pa i pa ata sy
emocionet skann kuufi
ndjenjat per ty s`doojn me u nal
dashnia veq o ka shtohet
t`lutna thuuje veq 1 fjal
un t`duu shuum ti je per muu
ti sboon me u kon me tjeter
as 1 sec sduu me t`pas larg
pa ty djegnna si 1 leter
per gjdo nat e kqyri qiellin
veq 1 yll nalt ndricon
e me vete thoom qajoo
me muu oo ka jetoon
rrjedhin lot se smuj me t`paa
ose 1 her veq me t`prek
jeta jem jee ti
pa t`pas afer se kom leet
eja pran mejee thujem
t`duu unn smuj pa ty
ti je lulja ma e bukur
tjeter smuj me pa me syy

Ref (arbes) : zemer smuj pa ty
ti e dinn qe ty T`duu
ti je gjithcka per mu
ty smuj me T`harruu


Ky tekst u dërgua nga  AGmadafaka
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet