A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arbesa Gashi - Kiss  (Feat. Blerim Gashi)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/05/2019

2019-05-15T20:00:06

Featuring

Blerim GashiSorry, this song lyrics is not yet available "Kiss" sung by Arbesa Gashi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Kiss".
The music video from Arbesa Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Dorina Tiko - Kiss

I wanna kiss kiss
kiss you mi amor
Those lips that I adore ooo
I wanna touch and kiss you even more
I'm falling in love
Mi Amor

Just dance with me tonight
And show me what you got
Bailando Bailando
I want to do this wright
My body is burning up
On the floor
Now let me show you the moves
Of this dance that my heart now si playing
Only for you
And when my body is feeling the vibes on the dance floor
I'm in love with you

4US - Kiss

MONEY MAKER

ama baby ama ni kiss
amum kiss se mka rok ni kriz
ti je miss e une reper
ti je Lady une Shmeker
veshesh brend me do far fustana
une me kapuq e me t'gjana
pot njeki ruges e pot nguci
nalu ti zemer hec pak t'puci
dy tre fore une ti boj
folmi shlir edhe pot kallzoj
qe pot du shum e pom pelqen
hajde me mu bejbi ti a po vjen
dalmi shetitmi na dor per dore
mos meno qe pot bon ty fore
meno mir se qa pot thom
ma i miri bejbe un jam (Ej)

Rina

kiss baby kur me thua
digjem per buzet tua
kiss wau spo ndalem
me ty gjithmon un qmallem

Az

ej bejbi po du me ti than gjona
me nejt me My a ta kona ?
i njoftun naper shum vena
um njekin mue plot femna
jom i mir Jom GooD Boy
me bo levizje skam nevoj
kere kom edhe kesh oj vash
dollar apo eruro ndash (yao)
t'sharmoj edhe ta mar menjen
t'mashtroj e ta shuj etjen
tqetsoj kur nervozohesh
si shkolla budallve tshti me kesh kur pikllohesh
per weekend tqoj nshoping n'milano
ej girl Im Crazy albano
lej fjalt hadje te une
ama ni kiss ti vnojm kapak ksaj pune (yao)

Rina

kiss baby kur me thua
digjem per buzet tua
kiss wau spo ndalem
me ty gjithmon un qmallem

Vellezerit Mziu - Kiss

Telefonin ndor e mora
disa vargje për ty nxorra (2x)

nji mesazh po ta dërgoj
çka don zemra ta shpaloj(2x)

Për dashni jam profesor
ta marr zemren për nji or(2x)

Mos u tut nuk jena fis
ma jep buzen ta baj kiss(2x)

Ndoshta mbete pa koment
për fjal tmira jam talent(2x)

Nëse don ti dashuni
dije kurr pizhman si bi(2x)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019