Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Arbi-G - Showtime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Showtime".
3. Video është e këngës "Showtime", por nuk këndohet nga Arbi-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arbi-G - Showtime  (Feat. Bana)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00(Arbi-G)-Xhimi plasi nga terbimi,
eshte gota e 5 qe ka thyer Xhimi,xhimi thyen gota,sikur ja ka fajin bota,e dime qe eshte me rrota,xhimi hedh veshtrimin nga pasqyra,sheh shume femra qe kercejne e qe jane veshur ngjyra-ngjyra,me te mira se Shakira,embelsira,qe sot kane pire shume birra e qe bejne si te veshtira,kur i marrim me te mira,u plotesojme mijra deshira,cmendurira,se per mu kjo eshte menyra.

(BANA)-Me keto veprime djalo po me cmend,sot po pi dhe une vec per hatrin tend,s'dua t'ja di per asnjeri,kte nate do jemi vec une dhe ti.(2x all verse)

(ARBI-G)-Shake baby,shake,don't let me have a brake,shake your body all around,cause this music got a sound,move baby move,shake your body with this groove,Arbi-G ne mikrofon 1 SuperSexy shoqeron.Clap 4 me,clap 4 me,(choirs)yo,yo,2x)Bounce 4 me,bounce 4 me(choirs:yo,yo)2x.(2x all verse)

ref.....

Bana-........

(Arbi-G)Kam oreks per seks,e gotat pi me ex,relax baby ky tekst cause is better than the next,jam pikant baby djegs,mos me gjej pretekst,pi edhe ket BECK'S,vec per hatrin tim me ex(2x all verse)

ref.....

BANA-.........


Ky tekst u dërgua nga Arbi-g
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet