Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arbresha Suma

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arbresha Suma është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2005, Arbresha Suma merr pjesë në Ylberi 2005 me këngën "Mesazhi". Në vitin 2006, Arbresha Suma merr pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Ça, Ça, Ça"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Kiseri

Rea Rexhepi

Erzenita

Jona Rada

Lea Nici

Anamaria Isufaj

Lyra Basha

Nea Hamza

Xhesuida

Erda Bullaku

Tags: Arbresha Suma


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet