Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardi Rexhepi - Pa Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Jam i Pa Shpres e i pa fat
ajo qe Mka dasht s'mka ngat
e veshtir pa ty qenka jeta e shkret
dora jote me sme prek, dora jote me sme
prek
ah vuaj qe atehere kur ishim bashk
sa te deshta nuk te thash sa te thash

ref:
Ditet spo kalojn pa ty
zemer njemij her jam thye
pse nuk te bjen ndermend
1 her mem thirr a e din
sa kishe ba mir

Ditet spo kalojn pa te pa
zemer nje mije her jam vra
mos harro se qfar me pate than
sa te jem gjalle nuk muj met lan


Ky tekst u dërgua nga  ardiesign

Ardi Rexhepi - Pa Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Fat".
3. Video është e këngës "Pa Fat", por nuk këndohet nga Ardi Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardi Rexhepi:


Komente 0