Audio

Ardian Bujupi - Genius  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/01/2015

2015-01-23T17:35:38

Këngë e albumit:

"Ardicted"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Genius" kënduar nga Ardian Bujupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardian Bujupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...