Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ardian Bujupi - Melodie  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2017

2017-05-12T13:57:22

Këngë e albumit:

"Melodia"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melodie" kënduar nga Ardian Bujupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Michael Jackson. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I woke up yesterday
Knowing I was lost and passed away
I felt my destiny were sad the rain
Going know her way

There's sound of the melody
I got song you enchanted me
And the sound of your voice
Make my heart keep turn
To the music got to love that filled my mind
Melodie, you're my symphony
All the song to me
You're my only

Melodie, you're my everything
Make me wanna sing
For you only
Oh, oh
(I see you love me)

The long and winding road
Is much shorter now that you're here with me
But when you lend my mind
Have an answer now love don't hold me
All the girls have bringhten now
And the darkness is lighter now
Is my mind I can hear
The band start to play
Hello tomorrow
Goodbye you today

Melodie, you're my symphony
All the song to me
You're my only

Melodie, you're my everything
Make me wanna sing
For you only

Beautiful morning
Oh happy day
And you know there's music to my ears
Every word that you say

Melodie, you're my symphony
All the song to me
You're my only

Melodie, you're my everything
Make me wanna sing
For you only

(Fade out)Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...