Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Qokaj - Asnje Lajm Asnje Leter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U largovaper me mire
E kuptova se eshte veshtire
Premtimin e besova
Kur nga ti u largova
Krejt marak e krejt merzi
krejt pishman me lot ne sy
Ika nje dite per mu kthy
Me jetu rehat me ty

Ref 2*
Tradhtin e shoh me sy
edhe zemeren ma ke thy
ne varr un du me hy
nuk jetoj dot pa ty

Asnje lajm e asnje leter
se punova ne vend tjeter
te kam dasht e prap te du
nuk e di a me ke harru
tash u rrita u bana burr
premtimin se harrova kurr
u ktheva ty me tkerku
por me tjetrin je martu

Ref 2*
Tradhtin e shoh me sy
edhe zemeren ma ke thy
ne varr un du me hy
nuk jetoj dot pa ty


Ky tekst u dërgua nga anisa mucaArdian Qokaj
Publikimi: 30/11/2013
Muzika: Marenglen Boja
Teksti: 52oni


Ardian Qokaj - Asnje Lajm Asnje Leter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnje Lajm Asnje Leter".
3. Video është e këngës "Asnje Lajm Asnje Leter", por nuk këndohet nga Ardian Qokaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Qokaj:


Komente 0