A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ardian Rexhepi - Drenusha


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/02/2019

2019-02-16T14:59:20

Song from the album:

"Live 2019"Sorry, this song lyrics is not yet available "Drenusha" sung by Ardian Rexhepi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Drenusha".


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Xeni (Shkelzen Jetishi). We wish that's the lyrics you are looking for:

Nuk lejoj t'me ik rinia
dot m'buloj me puthje t'mia
veq per ty un dot jetoj
zemren shpirtin ta pushtoj
(2x)

ref...
moj Drenush moj e pa bes
me shiko ma jep ni shpres.

Per ty digjem si qiri
po harroj qe jam i ri
s'du qe qaj s'du te vajtoj
je me mu kurr s'dot harroj
(2x)

ref...
Flak e kalle shpirtin tim
mos me le o gjani im...

ref...
Oj Drenush moj e pa bes
me shiko ma jep ni shpres.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019