A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardian Shala

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Ardian Shala is a singer of Modern Traditional music. Më datë 14 Mars 2019, Ardian Shala publikon videoklipin "Ike U Largove"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Naim Smakolli (Nimi)

Bekim Tetova

Lindi Baksi

Gani Hyseni

Mel Duraku

Novi

Arben Kernaja

Bekim Zogaj

Reli Mborjes

Amir Rexhepi


Tags: Ardian Shala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019