Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Dili - Mire Se Vjen O Vlla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Prej Drenice e ne Deqan
prej Prekazit e ne Gllogjan
kerset pushka dhe spushon eee
po vin burrat ne gjdo an
per Kosov shpirtin me lan
per Kosov shpirtin me lan eeee

Ref:Mir se vjen o vlla,
mir se vjen o vlla,
moti sjemi pa,
ej moti sjemi pa.

Mir se vjen o vlla,
ee mir se vjen o vlla,
sot e pergjithmonnnn
kurr skemi me u nda.

E kerset pushka ne Junik
Ndihet zani ne Kaqanik.
Ndihet zani ne Kaqanik heheej.
Pritem vlla se po vi,
bashke luftojm per liri.
bashke luftojm oh per liri.

Ref:Mir se vjen o vlla,
mir se vjen o vlla,
moti sjemi pa,
ej moti sjemi pa.

Mir se vjen o vlla,
mir se vjen o vlla,
sot e pergjithmon
kurr skemi mu nda.

Shal Bajgora e Dugagjin
nkater an trimat po vin,
nkater an trimat po vin eee
Shkupi Dibra Kumanova Preshev SHkoder e Tetova
kan marr rugen nga Kosova

Ref:Mir se vjen o vlla,
mir se vjen o vlla
moti sjemi pa,
e moti sjemi pa.

Mir se vjen o vlla,
mir se vjen o vlla,
sot e pergjithmon
kurr skemi mu nda.


Ardiana Dili - Mire Se Vjen O Vlla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mire Se Vjen O Vlla".
3. Video është e këngës "Mire Se Vjen O Vlla", por nuk këndohet nga Ardiana Dili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Dili:


Komente 0