Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Katile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1000her tkisha lind 1000her do t'me kishe mbyt
un po vdes a ti jeto kujt per mu mos i trego

un po vdes a ti jeto kujt per mu mos i trego
moj katile qa mke ba shpirt
e zemer mi ke vra (2).

ti ske faj faj kam un
qe t'besova ty kaq shum
te kam prek veq me sy
e ti m'preke me tradheti
o te kam prek veq me sy
e ti m'preke me tradhti

moj katile qa mke ba
shpirt e zemer mi ke vra


Ky tekst u dërgua nga  albesi1


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardiana Martinaj - Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katile".
3. Video është e këngës "Katile", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0