Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Qka Mje Ra Bre Djal N'mazun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

QKA MJE RA BRE DJAL N'MAZUN
QKA MJE HUP ME MEN
AT KA RROK DERTI DASHNIS
QE KUN SPO ZEN VEN(2)

HAJT BRE DJALO DERT MOS KI
SE KA QIKA SHPI EM SHPI
SIKUR LULET NE PRANVER JAN
BA QIKAT DER ME DER

MIR E DITE JA QELLOVE
NI GAJLE MKA RA
VEQ SA NISA NI DASHNI
MTHA PO DU ME U NDA(2)

HAJT BRE DJALO DERT MOS KI
SE KA QIKA SHPI EM SHPI
SIKUR LULET NE PRANVER
JAN BA QIKAT DER ME DER.


Ardiana Martinaj - Qka Mje Ra Bre Djal N'mazun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Mje Ra Bre Djal N'mazun".
3. Video është e këngës "Qka Mje Ra Bre Djal N'mazun", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0