Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Balada (ndegjoje Kete Keng) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ndegjoje kete keng qe un po e kendoj
qe zemra po me digjet flak e syt me lotojn
ti me humbe dhe e vrrave tonen dashurii
dhe per kete tradhti fajtor je tii

ne fillim un te tregovaa
se pa mua smundesh tjetoshh
e tash esht shum von qe ta kuptoshh

sishte hera e par qe m'tradhtove sishte hera e par
qe mlendovee
por kjo dot jet hera e fundit
qe dhimbje m'shkaktove (2)

Kur ta kujtosh ti diten qe u njohe me muaaa
dot qmendesh nga gezimi
por von e ke kuptuarrr
kur ta kujtosh ndarjen me mua veten do ta mallkosh para meje dot perkulesh
por qdo gje esht e kot

ti zemren mua ma theve por von e kuptove
qe s'bashku em mua dhe vetn lendove

sishte hera e par qe m'tradhtove
sishte hera e par qe m'lendove
por kjo dot jet hera e fundit
qe dhimbje m'shkaktove(2).


Ardiana Martinaj - Balada (ndegjoje Kete Keng)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balada (ndegjoje Kete Keng)".
3. Video është e këngës "Balada (ndegjoje Kete Keng)", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0