Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Çuni - Digju Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Nuk ke pse lodh veten
Mir po shkon pse kerkon stress
Gjej me mire nje plan nje tjeter
(destinimin me progres)
Nuk kan kuptim
Marrje obligimesh me vendime pa maj, provoni
Tjera disiplina per tu ndier me high, me thoni
Jeiejeeeoo jeieeeeee

Ref:
Preki skajet ne cdo ane sa here do
Jemi yje te perkoshem ne tok
(Ndizni zjarre zjarre digju fare fare)

Nuk ke pse lodh veten
Mir poshkon pse kerkon stress
Gjej me mire nje plan nje tjeter
(destinimin me progres)
Nuk kan kuptim
Marrje obligimesh me vendime pa maj provoni
Tjera disiplina per tu ndier me hi me thoni
Jeiejeeeoo jeieeeeee

Ref:
Preki skajet ne cdo ane sa here do
Jemi yje te perkoshem ne tok
(Ndizni zjarre zjarre digju fare fare)


Ardit Çuni - Digju
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digju".
3. Video është e këngës "Digju", por nuk këndohet nga Ardit Çuni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Çuni:


Komente 0