Official Video

Ardit Çuni - Je Mama  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2017

2017-07-06T17:01:02

Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Marsel Gunga

Video Produksioni:

Sebastian Production
Je mama je, je mama je
je mama je, je mama je

Pik pik nzemer
ma ke len pik, pik nzemren
mama je, mama je

Te menova dhe pse jem zon na tdy
te mendova nga 2 fjal me ti than kam mbet pishmond
xhelozi skam ni vec teje per nje femer
se asnjeher si ty, jo nuk kam dasht une
me zemer, me zemer
me zemer

Je mama je, je mama ja
je mama je, je mama je

Pik pik nzemer
ma ke len pik, pik nzemren
mama je, mama je

Zonon ty zonin, sta kam ni me koh
vetem, mle vetem, kam menu se ti po mdon
xhelozi skam ni vec teje per nje femer
se asnjeher si ty, jo nuk kam dasht une
me zemer, me zemer
me zemer

Je mama je, je mama ja
je mama je, je mama je

Pik pik nzemer
ma ke len pik, pik nzemren
mama je, mama je


Ky tekst u dërgua nga sidorela cela
Më Shumë Këngë Nga Ardit Çuni:

Më Shumë...