Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Çuni & Çiljeta - Oj Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Refreni
Oj dashni oj dashni
Oj dashni oj dashni a e di sa her mke pi
Oj dashni oj dashni o me mu o me asnji

Ciljeta
Ah sa jane mundu njerzit ne na
Sa kohe na kane marre
Vec ket here ja dolen me na nda
a nuk o gjynah
ah sa poshte na hodhe
botes i besove
ti prap me do, mos me harro as sot
Qaj Zemer ti se do njeri
Qaj zemer sot
se te humba kot

Refreni
Oj dashni oj dashni
Oj dashni oj dashni a e di sa her mke pi
Oj dashni oj dashni o me mu o me asnji

Arditi
A e kam menu nojher me dek une per dashni
Dikur une kam qesh po sot bej be per syte e zi
U lodha me te harru po se bona dot
ma mire tishim martu e sdo ikte kot
shpirtin ma ke marre ti
mke bo dhe mu tmarr ti
Ardit Çuni & Çiljeta
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/12/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 22
Muzika: Ardit Çuni
Teksti: Ronela Hajati
Produksioni: BledBeats
Video Produksioni: Sebastian Production
D.O.P: Endi Hoxha
Editing & Coloring: MonetArdit Çuni & Çiljeta - Oj Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Dashni".
3. Video është e këngës "Oj Dashni", por nuk këndohet nga Ardit Çuni & Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Çuni:


Komente 0