Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Çuni - E Dije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti për mua e dije, më njihje
e me mu prap` flije

E kom dasht e kom dasht
Me zemër veç n`asht
Zoti m`falt
E kam menu se kom fat
Po pa ty s`kom fat, larg teje jom
E tash un` mo s`po vij tek ti
Po venin ton s`e zë njeri e di e di
Ama s`ka mo mundësinë
m`u kthy na t`dy
Sot ma fale ti
tash vuj unë për të dy

Me tjetërkënd tash ajrin ndaj
e di që nuk ke faj, ama nuk muj t`majt
as veten s`muj me shajt
Se ti e ndjeve qe n`filllim, që fundi s`isht` gabim
ky ish veç fati im

Ti për mua e dije, më njihje
e me mu prap` flije

Flinim të dy
Gabim isha unë apo ti
E tash s`ki me m`ni mo
s`ki me m`pa mo
Jo jo
Ardit Çuni
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Ardit Çuni & Gezim Lazri
Teksti: Ardit Çuni
Produksioni: Marko Polo & Gezim Lazri
Mastered: Neil Trepass
Styling: Joni PeciArdit Çuni - E Dije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dije".
3. Video është e këngës "E Dije", por nuk këndohet nga Ardit Çuni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Çuni:


Komente 0