Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Gjebrea - Kthehem Perseri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Sa here them te iki
Une bej nje hap
Sa here them te iki
Une kthehem prape

Dhe shoh nje peme
Nje rruge nje shtepi
Nje mik te vjeter
Nje mik te ri

I pergatis valixhet
I marr ne krah
Para biletarise' avionit
Mendohem prape

Dhe i vendosur marr taksine
Dhe gjej nje shkak te kthehem perseri.

(refren)
Fati deshi te na ndaje
Neper bote te na shperndaje
Por te gjithe nje dite do t'vijne

Kudo brodhem neper bote
Por nuk gjetem si kjo toke
Shpirti yne etu do prehet
------------

Nje kenge e pambaruar
Nje nate pa gjume
Sa letra nis te shkruaj
Qenkan shume

Nje puthje nene, nje e qare
Nje tufe adresash ne sirtar

E prape i pergatis valixhet
I marr ne krahe
Para biletarise avionit
Mendohem prape

Dhe i vendosur marr taksine
Dhe gjej nje shkak te kthehem perseri

(Refreni 2 here)


Ardit Gjebrea - Kthehem Perseri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehem Perseri".
3. Video është e këngës "Kthehem Perseri", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:


Komente 0