Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ardit Gjebrea & Inva Mula - Vemi O Svemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vemi O Svemi".
3. Video është e këngës "Vemi O Svemi", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea & Inva Mula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardit Gjebrea & Inva Mula - Vemi O Svemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Inva Mula

29/10/2007

2007-10-29T12:12:00+00:00Vemi o svemi ne mes te pyllit o svemi
Atje ku djelli dhe bota nuk na sheh x2
inva:
Vemi o svemi ne mes te pyllit o svemi
Bashk : Atje ku djelli dhe bota nuk na sheh x2
Kori : Vemi o svemi Ne mes te pyllit o svemi
Atje ku djelli dhe bota nuk na sheh
Ardit :
Atje ku zogjte ngrene Folen e Dashurise
inva:
Atje shtepine ta ngrejme edhe ne
Bashk : Atje shtepine ta ngrejme edhe ne
nanananana nana
lalalala lalala
lalalala lalalala lala lala lalala lal alal alala l ala
lalalalala lalala lala lalala lalal lalal lala lal la la lal lal al al la lal lal lal a la la la la la lalala la la lalala


Ky tekst u dërgua nga DitonAkordet:

A (LA+)——-
Vemi o svemi

E (MI+)—————-
ne mes te pyllit do t’vemi

D (RE+)—–E (MI+)——A(LA+)———
atje ku …..dielli dhe …….bota nuk na sheh

D (RE+)—–E (MI+)——A(LA+)———
atje ku …..dielli dhe……. bota nuk na sheh

Atje ku zogjte ngrene
folete e dashurise
atje folene te ngreme edhe ne
atje folene te ngreme edhe ne

te rrojme te geruar
te lumtur dhe te qehte
sa e embel eshte kjo jete plot dashuri
sa e embel eshte kjo jete plot dashuri


Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet