Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Per Nënën

Nena

Nena ishte ajo qe me mesoi
Te eci per her te pare.
Ishte aty kur u rrezova
Dhe me ndihmoi te ngrihem.
Iishte dora e saj gjithmon
Afer meje per te me ndihmuar...
Ishte nena gjitmon
Ajo qe me me ndihmoi
per te jetuar...

- poezi nga Ardita Hajzeri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  74

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet