Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Jaku - Mallkoj Veten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/03/2013

2013-03-18T08:19:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mallkoj Veten" kënduar nga Ardian Jaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardian Jaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ardjan Jaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet