A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Argjend Lloga - Ndarja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/02/2008

2008-02-19T23:00:29

Këngë e albumit:

"Prisni 1 Minut"


u be gjat qe ste kam pa,nuk jetoj qysh jemi nda,prej se me ste shoh me sy,e kuptova qe smuj pa ty

gjitha endrrat mi ke shuar,prej se shkove sje me mu,un se di moj ku ke shkuar por e di sa shum te du
gjitha endrrat mi ke tretur, ku ke humbur ka ke mbet,ne te dy pa njeri tjetrin,kemi mbet si te pa jet.
te kerkoj nga do qe shkoj,per ty malli me perveloi,sikur ty askend se shoh,shpirt pa ty veten se njoh

ref. gjitha endrrat---------


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019