Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Argjend Lloga - Do Largohem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Njeri Qesh & Tjetri Qan"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00me trego si tjetoj sot kur ajo te do vec ty,mua ende esht nji shpres timi ne te dy
kush mallkoi dashurin ton me trego si tjetoj sot kurajo t'do vec ty
mua ende esht njo shpres timi ne te
kush hyri mes nesh,ty dhe se fatin e shuan,dashuri dot kesh,

dot largohem do tik shum larg
larg syrit tend larg dashuris
do tjetoj krejtsisht nvetmi
qe vetem dua qetsi

dot largohem do tik shum larg
larg syrit tend larg dashuris
do tjetoj krejtsisht nvetmi
qe vetem tju dhuroj qetsi

me trego si tjetoj sot kur ajo te do vec ty,mua ende esht nji shpres timi ne te dy

kush mallkoi dashurin ton me trego si tjetoj sot kurajo t'do vec ty
mua ende esht njo shpres timi ne te
kush hyri mes nesh,ty dhe se fatin e shuan,dashuri dot kesh,

dot largohem do tik shum larg
larg syrit tend larg dashuris
do tjetoj krejtsisht nvetmi
qe vetem tju dhuroj qetsi

iken rruges kur era
dhe buzqeshje ke harruar
kok ulur shoh nga era
ndoshta vall mos je penduar

por ti skthehesh jo nuk kthehesh
spershendet me si dikur
n'shpirtin tend ka vetem dimer
zemra jot esht si gur

dot largohem dot ik shum larg
larg syrit tend larg dashuris dot jetoj krejtisht vetmi
qe vetem tju dhuroj qetsi


Ky tekst u dërgua nga Erind
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet