Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjend Lloga - Kalavesh Me Rrush

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalavesh Me Rrush".
3. Video është e këngës "Kalavesh Me Rrush", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga - Kalavesh Me Rrush  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Njeri Qesh & Tjetri Qan"

Këngë e albumit:

"Super Hitet E Veres"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00o hajde hajde moj zemer kalavesh me rrushe kalavesh me rrushe
o sikur ti moj zemer sme pelqen kerkushe sme pelqen kerkushe

o hajde hajde moj zemer o rrushi tiranes o rrushi tiranes o po te te pres moj zemer mu te ura e lanes mu te ura e lanes

o hajde hajde moj zemer o rrushi durrsit o rrushi durrsit
o po te pres mi goce mu te tulla epusit mu te tulla e pusit

o cpo ushton kalaja kush po i bien lodres kush po i bien lodres

o hajde hajde moj zemer o rushi shkodres o rrushi shkodres
o hajde hajde moj zemer o rrushi beratit o rrushi beratit
o mi ke komt e gjata sa sti nxen krevati sa sti nxen krevati

o hajde hajde moj zemer o rrushi tiranes o rrushi tiranes
o po te pres moj zemer mun te ura e lanes mun te ura e lanes


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet