Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjend Lloga & Flori Lloga - Nga Ajo Dite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Ajo Dite".
3. Video është e këngës "Nga Ajo Dite", por nuk këndohet nga Argjend Lloga & Flori Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga & Flori Lloga - Nga Ajo Dite  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Flori Lloga

26/01/2017

2017-01-26T14:57:37+00:00te dua ndoshta sdo ta them shpesh
por cfar ndjej mund ta kuptosh
dhe ateher me lotin mos e vesh
por sa te dua gjithmon tkujtosh

dashuria zemren ma rremben
qiellin ma errson dhe sonte
fjalt e embla nuk pelqej
jan si lajka te t'verbojn

ref:nga ajo dit kur te pash zemren ma pushtove dashurin me shikime ma
zbulon dhe tani kur ne rrug njerzit i shoh ne syt e tyre te kerkoj

edhe ateher kur ti tkesh besim
ulu n'fron te shpirtit tim
ateher kur yjet naten te zgjojne
keng e tyra mua do me kujtoj

dashurin kur do e zbulosh
zemren do ma ngroh nje puthje
nga ajo dit djelli nuk dricon
shpirtin e ndricon vetem ti
ref:.....


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet