Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Doçi - Urime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E di do kalon
E do dal nga kjo gjendje
Por kam frik
Qe do do cmendem X2


Krejt po mthojn ke pshtu
Nga ai qe ti u ndave
Ama jo bre joo
Se per sgjalli ti em vrave. X2

Urime per ty
Urime per dashnin tane
Apo t vjen mir ty
Per plagen qe ti m bane x2

O zot ndihmom
Ta largoj prej mendjes
N hak I ke hy
Nhak I ke hy ksaj zemre. X 2

Krejt po mthojn ke pshtu
Nga ai qe ti u ndave
Ama Jo bre Jo
Se per zgjalli ti em vrave. X2


Urimeee per tyyyyyyy
Urimee per dashnin tone
A Po t vjen Mir ty
Per plagen qe ti m bane. X2


Ky tekst u dërgua nga KleaArgjenda Doçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/11/2023
Teksti: Argjenda Doçi
Produksioni: Artan Mezini (Arti Rec)
Solo: Mentor Sylejmani
Make Up & Hair By Studio Valza
Video Produksioni: Sunset FilmsArgjenda Doçi - Urime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime".
3. Video është e këngës "Urime", por nuk këndohet nga Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjenda Doçi:


Komente 0