Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ariana Ajredini - Djalin Po Martojme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/07/2019

2019-07-03T10:00:04+00:00E po hape vallen, vallen nusjë mirë
E po los kjo nusja, me dhëndrin si yllë
2x

E po hidhet vallja, po kërcen njërzia
E po erdhi nusja, ç'na u mbush shtëpia
2x

E po ra një yll i bukur, moj
Të ndiqoj dynjanë
E po lum ky djali jonë, dhe moj
Ç'nuse paska marrë
2x

E po kënga po bjën lodrat
Vallja mos pushojë
E po sa gëzim që ka kjo nëna,
Djalin po martonën
2x

E po kërceni, more miq kërceni
O sa gëzim, po tundet vendi
Djali jonë po martohet
E çifti të na trashigohet


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Ariana Ajredini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet