Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arif Murati - Jemi Nda Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x.
Në zemren time je gjithmon a thu vall kush na denoj që më stë jem me ty ooo shpirti im..

2x.
Edhe një her po të them sikur të ishe në vendin tem ma keq sma kishe bo tash jemi nda..

2x.
Tash un spo mundem me duru xhdo gjë ne mes nesh ka perfendu ndarja jon ooo shpiirt shum mka lendu..

2x.
Edhe një her po të them sikur të ishe në vendin tem ma keq sma kishe bo tash jemi nda..

1x.
Edhe një her po të them sikur të ishe në vendin tem ma keq sma kishe bo tash jemi nda..


Ky tekst u dërgua nga GiilxhiiArif Murati
Publikimi: 30/05/2009


Arif Murati - Jemi Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Nda".
3. Video është e këngës "Jemi Nda", por nuk këndohet nga Arif Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arif Murati:


Komente 0