A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arinda Gjoni
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Tetor 1998
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  60
Këndon kryesisht: pop

Arinda Gjoni është këngëtare e njohur. Arinda Gjoni është e dhënë pas këngës por edhe pa modelimit. Këngën Arinda thotë se e ka të trashëguar nga familja pasi që edhe babai i saj është një muzikant i vjetër, ndërsa modelimin thotë se e ka pasion. Arinda për të kultivuar një muzikë të mirëfilltë dhe që të bëhet një profesioniste në këngë thotë se ka studiuar në këtë fushë. Disa vjet me radhë ajo ka vijuar mësimet për kanto në Liceun Artistik në Tiranë dhe tani së fundi ajo ka plasuar në treg disa videoklipe.

Më datë 11 Maj 2014, Arinda Gjoni publikon videoklipin "Shpirti Flet në bashkëpunim me “Threedots”". Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me të dalë kënga në treg, Arinda ka marrë kritika pozitive dhe ajo ndjehet e kënaqur me suksesin e këngës që në start.

Më datë 19 Gusht 2014, Arinda Gjoni publikon videoklipin "Krejt Tmiren Po Dokan". Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 2 Maj 2015, Arinda Gjoni publikon videoklipin "Ilegal".

Në Shtator 2015, Arinda Gjoni merr pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Mekataret Nuk Ndryshojne".

Më datë 13 Dhjetor 2015, Arinda Gjoni publikon videoklipin "Nese Don".

Më datë 18 Gusht 2017, Arinda Gjoni publikon videoklipin "A Jena". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga vetë Arinda Gjoni.

Më datë 26 Korrik 2018, Arinda Gjoni publikon videoklipin "Kce Moj Çike". Muzika e këngës u punua nga De Vox, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi.

Arinda Gjoni ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Mamacità", në bashkëpunim me Besart Zabergja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera


Më shumë artikuj nga Arinda Gjoni »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018