Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arinda Gjoni - Shqipe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipe".
3. Video është e këngës "Shqipe", por nuk këndohet nga Arinda Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arinda Gjoni - Shqipe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  11

Muzika:

De Vox

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

21/12/2019

2019-12-21T16:00:14+00:00Kurrë gjaku nuk ndahet
Shqipëria Kosova
Shqipe bashko krahët O
Koha është e jona

Refreni

Bini ju tupana
Ngrihu o Flamur
Kush ka gjak Shqiptari
Shqipen s’harron

Strofa 2

Flamujt sot valëviten
Koha është me ne
Sot vallzoni ju o Shqipe
Një Komb një Atdhe

Refreni

Bini ju tupana
Ngrihu o Flamur
Kush ka gjak Shqiptari
Shqipen s’harron

Outro

Zemra ngrihuni
Nga himni i Shqiptarisë
Rroftë e qoftë përjetë
Dita e Pavarsisë

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arinda Gjoni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet