Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arjan Begaj - Shamikuqja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shamikuqja".
3. Video është e këngës "Shamikuqja", por nuk këndohet nga Arjan Begaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arjan Begaj - Shamikuqja  (Feat. Tefta Kondo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Rino Boci

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Tefta Kondo

04/05/2019

2019-05-04T20:05:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shamikuqja" kënduar nga Arjan Begaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arjan Begaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Landi Roko - Shamikuqja

shum xheloze je shami kucja ime
jeten ma ke marr shami kucja ime
shum te dua ty bebushja ime
per ty do vdes

zemra ime jeta ime fort per ty po rreh
ty te du bota ime dashuria ime ti

un ti fala ty te gjitha
sme ke dit mem vlersu
dashuria shum e madhe ma fal ti e un

shum xheloze je shami kucja ime
jeten ma ke marr shami kucja ime
shum te dua ty bebushja ime
per ty do vdes

syt e tu kur perloten
o sa shum zemra me dhemb

por esht fundi ksaj bote

mbrenda meje dicka vdes

Blerina Braka - Shamikuqja

Shami shami shamikuqje
Plot me huqe ti moj cuce
Shami shami shamikuqje tiii

Jam si shami shamikuqje
Jam me klas nuk jam me huqe
Jam si shami shamikuqje uunn

Prej fillimi, ktheje filmin
Un aktore sjam
Krahasimi, qe po mben sot
Shum o ka mpelqen

Kallzoma ka ka kallzoma
Ndjenjen qe po mthu
Kallzoma ka ka kallzoma
Veshtir me t besu

Shami shami shamikuqje
Plot me huqe ti moj cuce
Shami shami shamikuqje tiii

Jam si shami shamikuqje
Jam me klas nuk jam me huqe
Jam si shami shamikuqje uunn

Me beso, un ta di
Fiksimin qe ke
Si Deja Vu
Po m duket mu
Sot njesoj si dje

Kallzoma ka ka kallzoma
Ndjenjen qe po mthu
Kallzoma ka ka kallzoma
Veshtir me t besu

Shami shami shamikuqje
Plot me huqe ti moj cuce
Shami shami shamikuqje tiii

Jam si shami shamikuqje
Jam me klas nuk jam me huqe
Jam si shami shamikuqje uunn

Jam si shami shamikuqje
Jam me klas nuk jam me huqe
Jam si shami shamikuqje unee
Më Shumë Këngë Nga Arjan Begaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet