A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Arjan Korkaj - Nje Djale Lab Dhe Nke Djale Cam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/05/2015

2015-05-08T22:52:36

Kalova nje dite
Permbi Çamëri
Ç'mu lotuan syte
Per ate bukuri (2x)

Refreni :

Nje djale lab e nje djale çam
Si dy vellezer ata jane
Si Selami me Osman
Te dy trima kapedane

Kush ka lind ne Çamëri
Ne Filat, Paramithi
E gjithë bota ka zili
Toke e madhe Çamëri (2x)

Takova ca shoke
Shoke me burreri
Jam morem nje kenge
Si ne Çamëri (2x)

Refreni :

Nje djale lab e nje djale çam
Si dy vellezer ata jane
Si Selami me Osman
Te dy trima kapedane

Kush ka lind ne Çamëri
Ne Filat, Paramithi
E gjithë bota ka zili
Toke e madhe Çamëri (2x)

Sa here jemi bashke
Ne dasma, gosti
Valle hedhin shoke
Labë dhe Çamëri (2x)

Refreni :

Nje djale lab e nje djale çam
Si dy vellezer ata jane
Si Selami me Osman
Te dy trima kapedane

Kush ka lind ne Çamëri
Ne Filat, Paramithi
E gjithë bota ka zili
Toke e madhe Çamëri (4x)


Ky tekst u dërgua nga Elvjo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019