A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Arjan Korkaj - Hena Apo Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2015

2015-07-21T18:00:00

Këngë e albumit:

"Mall"


Pran nje gote genjeshtare
humba veten perseri
dal ngadale mbi kitare
nje pike lot pikon tani

Midis tymit te cigares
shuhen dritat dhe se di
pertje xhami ne dritare
do shfaqet hena apo ti

Buzeqeshjen do e pres
ne cdo mrembje, cdo mengjes
mjafton nje cast, qe ti te vish
dhe fryme te marre serish
me ty nje jete, jo s'mjafton
jo mos thua sot eshte vone
sa do vone, qe ti te vish
une do te dashuroj serish
si me pare

Do kaloj det e oqeane
per nje fjale qe kam dhene
ate zjarr qe ndjej per ty
se shuaj dot me askend

Buzeqeshjen do e pres
ne cdo mbremje, cdo mengjes
mjafton nje cast, qe ti te vish
dhe fryme te marre serish
me ty nje jete, jo s'mjafton
jo mos thua sot eshte vone
sa do vone, qe ti te vish
une do te dashuroj serish
si me pare


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019