Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjanita Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Arjanita Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Qershor 2016, Arjanita Shala publikon videoklipin "Pritem Shqiperi". Më datë 18 Shtator 2018, Arjanita Shala publikon videoklipin "Sekret"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Jola

Marigona Vitia

Ervisa

Sarentina Cako

Lily N

Ardita Begu

Samira

Jona

Florida Dushku

Tags: Arjanita Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet