Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Arjeta Vllasa - I Padrejte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/04/2013

2013-04-28T14:05:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Padrejte" kënduar nga Arjeta Vllasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arjeta Vllasa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kaltrina Molliqaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2x:
Me bere te qaj
Ike pa te pare
Tani ti je larg
Sa ylli polar
Vitet me te mira
I kujtoj me mall

Kaluna shume sfida
Shume net te veshtira
Prej nates qe u ndam
Me kurr su pame

Qdo mement ne jete
Ti fala une ty krejt
Je nje i padrejte
Po e shkatrron nje jete

(2x)
Me bere te qaj
Ika pa te pare
Tani ti je larg
Sa ylli polar
Vitet me te mira
I kaloj me mall

Kaluna shume sfida
Shume net te veshtira
Prej nates qe u ndam
Me kurr su pame

Qdo moment ne jete
Ti fala une ty krejt
Je nje i padrejt
Po e shkatrron nje jeteMë Shumë Këngë Nga Arjeta Vllasa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet