Arjon Ajazi
Arjon Ajazi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Drenas
  • Jeton në
  • DrenasBiografia

BIOGRAFIA: Arjon Ajazi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 5 Shkurt 2020, Arjon Ajazi publikon videoklipin "Mos Qaj". Teksti i këngës u shkrua nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 5 Shkurt 2021, Arjon Ajazi publikon videoklipin "Bukuroshe". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Arjon Ajazi. Më datë 17 Korrik 2021, Arjon Ajazi publikon videoklipin "Pse Nuk Erdhe". Më datë 26 Shkurt 2022, Arjon Ajazi publikon videoklipin "Tradhëtare". Më datë 24...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0