Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arlind Gjyshinca - Plot Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Hej bejbi ti nuk e di sa shum te dua
ti je qielli toka gjithqka per mua
nuk e kuptoj se ku kam gabuar
te kam fyer e lenduar

Ref: e vetem ty kur te kam pran o o o
kto ment e mija zene belan o o o
secili do na marr lakmi o o o
kur jemi bashk un e ti..un e ti.

ti bejbi pse ende dyshon ne mua
pse anje fjal te embel sma thua
a nuk beson ne ato qe te kam prentuar
si nuk e vren sa shum jan realizuar

Hej bejbi ti nuk e di sa shum te dua
ti je qielli toka gjithqka per mua
nuk e kuptoj se ku kam gabuar
te kam fyer e lenduar

Ref:e vetem ty kur te kam pran o o o
kto ment e mija zene belan o o o
secili do na marr lakmi o o o
kur jemi bashk un e ti..un e ti.

Ky tekst u dërgua nga Letta.Renditja: Top 200
Publikimi: 13/09/2011


Më Shumë Këngë Nga Arlind Gjyshinca:


Komente 0


Arlind Gjyshinca - Plot Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plot Dashuri".
3. Video është e këngës "Plot Dashuri", por nuk këndohet nga Arlind Gjyshinca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.