A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Arlind Zeqiri - O Dukat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/12/2016

2016-12-18T18:30:00


Sorry, this song lyrics is not yet available "O Dukat" sung by Arlind Zeqiri.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "O Dukat".
The music video from Arlind Zeqiri attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Xeni (Shkelzen Jetishi). We wish that's the lyrics you are looking for:

Ti e ëmbel je si mjalt sa shumë ti dua fjalt
ooo syri keq mos te paft
xhan i lumi unë që t'kam se koha është haram
ooo nëse me ty sjam

O Dukat o dukat jam me fat që
t'kam pran ma ke t'ëmbel
muhabetin unë ta di kimetin 2x

Ti me fol keq nuk din gjdo fjal e ke shërim
jetes time i dhe kuptimm
xhan i lumi unë që t'kam se koha ëtshtë haram
ooo nëse me ty sjam

O Dukat o dukat jam me fat që
t'kam pran ma ke t'ëmbel
muhabetin unë ta di kimetin 2x

o dukat o dukat jam me fat që
t'kam pran ma ke t'ëmbel
muhabetin unë ta di kimetin 2x

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019