Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Urime Ditlindja

Urime ditlindjen motra ime
shpresoj qe te kesh nje jet te gjate
dhe ti te jesh e lumtur
ne jeten tende te kesh
nje lumturi te madhe
Ti ke mbushur 15 vjeq dhe une ende nuk po mund te besoj por e di se i mbushe 15 por shpresoj
edhe ti te me urosh ditelindjen time
motra ime

- poezi nga Armela Shoshari


- Poezia u dërgua nga Yllka Berishaa -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.2 / Votuan:  6

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet