Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Armela Tusha & Luna Karo - Lapsi Magjik  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali I 46-te Shkoder

Komente

Asnjë Koment

01/08/2008

2008-07-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lapsi Magjik" kënduar nga Armela Tusha & Luna Karo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Armela Tusha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet