Më mbaj mend (për 1 muaj)


Armend Regjepagiqi - Edhe Një Herë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Një Herë".
3. Video është e këngës "Edhe Një Herë", por nuk këndohet nga Armend Regjepagiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Armend Regjepagiqi - Edhe Një Herë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Tragjikomedia (Baladat)"

Komente

1 🔥

08/12/1997

1997-12-08T08:46:25+00:00Ka shume dite
qe pikellimi me mban
Si nje semundje e rende
Qe bar nuk ka e s'me le te jetoj
Ka shume dite
qe rruget perhere na jane ndare
E ditet e mija
nete e mija kot une i harxhoj

A ka ne bote
kudo arsye per kete vuajtje
O me beso
se faj nuk kam qe forca po me le

Se cdo dite e re me tregon
se ishte e kote tere kjo pritja ime
dhe mundi im dhe enderrat per dashuri

REF.:
Edhe nje here o vec edhe nje here
Kenget qe i kendoj
te kam o kujt te ja dhuroj
Edhe nje here o vec edhe nje here
Gjakun o prap ta ndez
Veq nje mengjes me ty ta pres
Edhe nje here o veç edhe nje here
Te te takoj e veç nje çast gezimi
ta jetoj me ty
Edhe perhere ti mbylli syte
ne kete rruge pa te vetmen dashuri
Edhe nje here o mos te vdes pa t'pa,
pa t'pa edhe nje here
Vetem edhe nje here

Dicka e rende sikur hyri ne mua
Me shtrengon e po dhemb
Ma mori sigurine
nuk jam i njejti ai njeri
Dhe çdo dite e re me tregon
se ishte e kote tere kjo pritja ime
dhe mundi im dhe enderrat per dashurin

REF.:
Edhe nje here o veç edhe nje here
Te te takoj e veç nje çast gezimi
ta jetoj me ty
Edhe perhere ti mbylli syte
ne kete rruge pa te vetmen dashuri
Edhe nje here o mos te vdes pa t'pa,
pa t'pa edhe nje here
Vetem edhe nje here


Ky tekst u dërgua nga Arta   Meda10
Më Shumë Këngë Nga Armend Rexhepagiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet