Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Sulejmani - Oj Dashnore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde hajde oj dashnore
ti moj bjerma doren
hajde dalim me lujt
aman veq ni valle
belin kur dredhon
zemren time moj
pesh ti ma qon. 2 her

refreni 2 her

Lelelej oj dashnore
zemren time ti ma more
lelelej oj dashnore
kurr per jet un sdot harroje.

Sa mir nata po na shkon
gjith shoqnia po vallzojn
hajde zemer luj ti pa pushu
se ket nat kurr skem me harru. 2 her


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.
Armend Sulejmani - Oj Dashnore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Dashnore".
3. Video është e këngës "Oj Dashnore", por nuk këndohet nga Armend Sulejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Sulejmani:


Komente 0