A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

AroGanja Crew - Gango


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/02/2017

2017-02-24T10:44:29

Pernadori e Jugut
S matet me lek kjo
Matet me rrahjet e zemres
Dhe nuk do vdes jo
Me fal qe nuk kam klikime
Edhe nuk mora cmime
Ndoshta si meritoja
Problematik me gabime
Orar i vone pa arsye leviz naten
Rrugaci i madh po
Kujdesu po t kapen
Spiunat flasen
Te raportojn ne hasem
Ecen drejt funeralit
Ti kujton se shkon ne dasem
Shok negativ dhe xheloza mbai larg
Si ne playstation
Nga loja nxirri jasht
Thuhen fjal
Posht e lart
Por fjalet i mer era
Humbasin koh me fjal
Te tjeret po i bejn vepra
Po ngjajn si dhelpra
Ne fabulen me rrushin
U shkriu akullorja tani po lepijn kaushin
3shi Mac gjigand
Jo nuk meret me miushin
Ganja Squad aksion
Po u transmeton virusin

GANGO
NUK ESHT DHE AQ E LEHT JO
TE RRITESH NE NJE GHETTO
EDHE T JA DALESH MBANE


Kalojn ditet dhe rritesh
Kerkon diku qe te mbytesh
Kalon gjith diten ne rrug
Nuk rregullohesh vec prishesh
Sa here do digjesh ?
Qe te mesosh nga gabimet
Sa shok te dolen ne krah edhe i mbajten premtimet?
Ne te gjitha lagjet konekte
Me cuna te sakt
Edhe me goca perfekte
Mos trego se ku vete
Mos trego ku e gjete
Behu liber misterioz
Mbushur plot me sekrete
Jam bere pishmen qe thash bari esht i shijshem
Mos provo kokain
Mos jeto i jashtligjshem
Ma be hallall jam nga nje brez me i ndryshem
Doja te lozja futboll
Por topin ma grisen
Te dola borxhit
Tani esht ne doren tende
Me kemb ne tok dhe te ardhmen ne mendje
Mos ec si breshka
Kalo bukur me pjeshka
Beji gjerat te thjeshta
Nxirr lek
Kjo esht gengsta


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019