A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Nuse Degjo Mamane

Cupe qe zbukuron dynjane
te presin nuse ne lagjen matane
lulja me e bukur e natyres
te presin nuse matane ures
je me e bukura e dherit
te mi besh yzmet vjeres dhe vjerit
te me shkosh me burin mire
gjithe jeten me pafsh haire

- poem written by Arqile Sidheri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019