A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Gëzim

Gabimi Dhe Falja

Gabimet jane te shumta dhe te pa verteta
faljet jane hyjnore dhe te sinqerta
jemi ne ato qe gabojm por
jemi edhe ne qe falim e mendojm

Njerez jemi kemi shume te drejta
gabimet nga ne shkaktohen dhe faljet
jane te verteta ....

Ec ne nje rruge te drejte mendo te falesh
dhe gabimet ti zgjidhim vete
njerez jemi mund dhe te gabojm
por me mire se te falesh nuk ka gje me te mire ne bote ....

- poezi nga Arsela.P


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019