A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shoqerinë

Shoqeria

Nisja dret rruges se shkolles
takon 1 shoqeri qe kurr sdo ta harrosh
deri ne pafundesi

qastet te ndryshme te jetes gjithmon
afer do ta kesh te ndihmon te mendosh
ne menyre te drejt

besoj se shoqeria ime eshte shume e sinqert
me mua te gjithe veprojne ne menyre
shume te drejt

tek mendimet gjithmone te shoqeron shoqeria
kurr ne jeten tende nuk do te shoqeroje
vetmiaa.....

I love my friends

- poem written by Arsela.P


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  65

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019