Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsen Kurtashi
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Prill 2006
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Arsen Kurtashi është shkrimtar i vogël. Meson ne shkollen "Vajdin Lamaj" Domje. Pelqen lendet shkencore, kryesisht: gjuha shqipe, matematika, biologjia.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet