A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

Toka

Toka eshte vendi,
ku une po jetoj,
femijerine time,
ketu po e kaloj.

3\4 eshte uje,
toke ka shume pak,
ka vende magjike,
ora ktu ecen tik-tak.

- poem written by Arsen Kurtashi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8







Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019