A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Arshik Miftari - Vajton Zemra Ime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/05/2016

2016-05-06T20:54:30


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajton Zemra Ime" kënduar nga Arshik Miftari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arshik Miftari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lindita Purellku - Vajton Zemra Ime

Vajton zemra ime
vajton djal per ty
se ti shpirt me ike
me le ne vetmi

jeten ma shkatrove
si spate meshir
ike ti pa lamtumir

jeta esht e gjat
un ri nvetmi
zemra ime vuan vec per ty
vet ma fale ti at dashuri
pac fatin e zi 2 here

te desha aq shum
sa dy syt e mi
edhe nvar i dashur
nuk do tgjej qetsi

trathtia e jote
ne var po me qon
zemra ime te mallkon

jeta esht e gjat un ri nvetmi...

Anton Tetaj - Vajton Zemra Ime

I
Vajton Zemra Ime Vajton veç për Ty
se ti shpejt me ike me le në vetm
Jetën ma shkatrrove si s´pate mëshirë
ike ti pa lamtumirë

ref;
Jeta është e gjatë unë rri n´vetmi
Zemra Ime Vuan veç për Ty
Si s´ma fale ti atë Dashuri
Paç Fatin e Zi

II
Te Deshta aq shumë sa dy Sytë e mi
edhe n´varr e dashur nuk dot gjëj qetësi
tradhetia e jote ne varr do me qoj
Zemra Ime te Mallkoj /2x

ref:
Jeta është e gjatë unë rri n´vetmi
Zemra Ime Vuan veq për Ty
Si s´ma fale ti atë Dashuri
Paç Fatin e Zi /2x

Vjollca Luka - Vajton Zemra Ime

vajton zemra ime
vajton djal per ty
se ti shpirt me ike
me le ne vetmi

jeten ma shkatrove
si spate meshir
ike ti pa lamtumir

jeta esht e gjat
un ri nvetmi
zemra ime vuan vec per ty
vet ma fale ti at dashuri
pac fatin e zi 2 here

te desha aq shum
sa dy syt e mi
edhe nvar i dashur
nuk do tgjej qetsi

trathtia e jote
ne var po me qon
zemra ime te mallkon

jeta esht e gjat un ri nvetmi ............Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019